...Bądź gotowy na spotkanie braku gotowości...
Home | Forum | FTP | Zaloguj

Liga MB

Liga Movie Battles

       Zakon Force Crusaders przez długi czas udostępniał graczom jedyny w Polsce (a może nawet na świecie) serwer moda JK2: Movie Battles. W swoim czasie ten tryb cieszył się ogromną popularnością, także wśród Zakonników i stanowił miłą odmianę na platformie JK2. Z czasem powstał pomysł zorganizowania sceny w zespoły i stworzenia ligi. Zadania tego podjęło się FC, a konkretniej ówcześni admini - Karrde i Kian'thar. Pod koniec sierpnia'03 wystartował projekt a rozgrywki potrwały do połowy października. Do końca ligi wytrwało pięć zespołów, w tym dwa teamy wystawione przez FC: Turbo Króliki oraz UberSoldiers.

Do zespołu Turbo Królików, którego kapitanem został Karrde, m.in. należeli:
(c)Karrde, M@ciek, Padme, Kian'thar, Ero'den, Adar oraz Tasslehoff & Maelstrom (Paladine).

Do zespołu UberSoldiers, z kapitanem w osobie Darth Paula, m.in. należeli:
(c)DP, Thanatos, Ebenezer, Proto, Rutek oraz osoby z poza FC: Wojna, Ksajsiu i Crash (Mereel).

Na czym polega rozgrywka w modzie Movie Battles?
Każdy z graczy do dyspozycji ma trzy klasy postaci, z których każda ma dodatkowe, unikalne cechy niedostępne dla innych - są to Jedi/Sith, Hero/Mandaloire, Soldier. Na mapie losowo rozmieszczani są zawodnicy dwóch wrogich drużyn. Zadaniem każdego teamu jest unicestwienie przeciwnika - gdy to nastapi lub minie określony czas, zaczyna się nowa runda. Mecz toczy się do 40 rozegranych rund, a zwycięzcą zostaje zespół, który zakończył najwięcej rund z przewagą liczebną. Do rozgrywek ligowych wybrano 4 podstawowe mapy: ctf_yavin, ctf_bespin, ffa_yavin, ffa_deathstar.

Szczęśliwie team Turbo Królików pod wodzą Karrde'go zajął w lidze pierwsze miejsce, pokonując wszystkie pozostałe zespoły - w tym faworytów KratH.
UberSoldiers ostatecznie zakończyli rozgrywki na pozycji czwartej.

Wyniki rozegranych meczy:

  • UberSoldiers 16:16 Towarzysze
  • Turbo Króliki 36:4 Bractwo Łowców
  • UberSoldiers 9:31 Krath
  • Turbo Króliki 20:16 Bounty Hunters Guild
  • Turbo Króliki 24:12 KratH
  • Turbo Króliki 23:10 UberSoldiers
  • UberSoldiers 21:0 Bractwo Łowców [w/o]
  • Turbo Króliki 31:6 Menel Team
  • Turbo Króliki 34:4 Towarzysze
  • UberSoldiers 20:11 Menel Team

Niestety więcej zapisków odnośnie regulaminu i dokładnego składu nie zachowało się.

Po pewnym czasie scena MB zorganizowała jeszcze jedną edycję ligi, do której FC użyczyło swojego serwera. W rozgrywkach uczestniczył także zespół Turbo Królików, prowadzony przez rekruta Pr00tekta. Niestety team daleko różnił się od pierwowzoru i Zakonnicy FC stanowili w nim mniejszość. Mimo to prowadzeni przez Moc i przy odrobinie szczęścia TurboKróliki obroniły tytuł. M.in. w lidze wystąpili: Pr00tekt, Gogetto, Padme, Eroden, Rutek, Maciek, Viger, Kian'thar, Ebenezer.

W tej chwili swoje najlepsze dni przeżywa niezwykle atrakcyjne nowe wcielenie popularnego moda, czyli Movie Battles II na platformę Jedi Academy. Na polskiej scenie MB2 nie mogło zabraknąć także reprezentacji Force Crusaders w postaci legendarnego już teamu TurboKrólików. Tym razem w skład zespołu wchodzą jedynie członkowie naszego Zakonu.
Szczegółowe dane odnoście podziału oraz listę dzielnych wojowników frakcji MB2 znajdziesz tutaj .
Natomiast wyniki rozegranych przez team meczy tutaj .

Autorem jest Mistrz Kianthar^FC
Ostatnia zmiana: 20060609 12:01:19